Один із суміжних кутів більший у 3 рази від іншого. Знайдіть ці кути
- 14.07.2017 05:23
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тоді другий=3х
Їх сума 180
3х+х=180
4х=180
х=45 один кут
3х=3*45=135 другий кут
- 15.07.2017 17:28