Сторона правильного многокутника дорівнює 5см,а його внутрішній кут на 108 більший за зовнішній.знайдіть периметр многокутника
- 05.05.2018 14:35
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тоді х+108 - внутрішній
х+х+108=180 як розгорнутий
Звідси
х=36
Сума зовнішніх кутів опуклого многокутника =360°
Кількість кутів= кількість сторін=360/36=10
Периметр многокутника=5*10=50
- 06.05.2018 14:58