Сторони трикутника дорівнюють 30 см, 26 см, 8 см. Обчислити довжину радіуса
кола, вписаного в цей трикутник
- 04.07.2017 08:27
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
R=S/p
p=(f+b+c)/2=(30+26+8)/2=32
S=√p(p-a)(p-b)(p-c)=√(32*2*6*24)=√(64*144)=8*12=96
r=96/32=3см
- 06.07.2017 00:26