8▪. Внутрішній кут правильного многокутника втричі більший за зовнішній. Знайдіть сторону многокутника, якщо його периметр дорівнює 96см.
- 07.11.2016 05:11
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Один зовнішній кут=180/4=45
Кількість кутів =кількість сторін= 360/45=8
Довжина сторони =96/8=12
- 08.11.2016 14:21