У рівнобедреному трикутнику бічна сторона дорівнює 20 см а основа 32 см. Знайдіть висоту опущену на бічню сторону
- 10.03.2017 01:47
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Дальше по теореме пифагора
20^2=16^2+x^2
400=256+х^2
x^2=400-256=144
х=12см
- 11.03.2017 17:32