Помогите, пожалуйста
Трикутник, периметр якого 48 см, подибный до прямокутного трикутника з катетами 3 и 4 см. Знайдить бильшу сторону.
- 13.06.2018 00:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(єгипетський трикутник), Р=3+4+5=12 см.
48:12=4, це коефіціент пропорційності даних трикутників
5*4=20 см це найбільша сторона більшого трикутника.
Відповідь: 20 см.
- 14.06.2018 02:00