Площа трапеції дорівнює 30 см квадратних одна з основ 9 см а висота 3 см .Знайти другу основу трапеції
- 16.12.2017 14:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
За умовою: 0,5(9+х)·3=30,
(9+х)·3=30·2,
27+3х=60,
3х=60-27,
3х=33,
х=33/3=11 см.
- 17.12.2017 09:52