Знайдіть координати точки O, відносно якої симетричні точки A(-4;1) і B(-2;-3)
- 03.09.2016 11:08
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х(О)=(-4-2)/2=-3
у(О)=(1-3)/2=-1
точка О(-3,-1)
- 04.09.2016 02:35