Даю 50 БАЛОВ!!! СРОЧНООО
два кола мають зовнішній дотик, а відстань між їхніми центрами дорівнює 14 см. знайдіть радіуси цих кіл, якщо радіус одного з них на 4 см більший за радіус другого
- 01.05.2017 08:25
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Х+Х+4=14
2Х=14-4
2Х=10
Х=5
R2 = 5+4=9( см)
Ответ: 9 см
- 02.05.2017 07:15