Точка а1 симетрична точці а(-3; 5) відносно початку координат, а точку А2 дістали в результаті паралельного перенесення точки А1 заданного формулами
x2=x1+5 y2=y1-3 Знайдіть координати точки А2
- 10.04.2018 08:40
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
A1(3;-5)
И к координатам А1 применю формулы параллельного переноса-получу А2
x2=3+5=8
y2=-5-3=-8
A2(8;-8)
- 11.04.2018 23:37