Два кола мають внутрішній дотик. Відстань між їх центрами - 10 см. Знайдіть їх радіуси, якщо один з них у 5 разів менший від другого
- 22.09.2018 11:21
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
R2=5х.
За умовою 5х-х=10,
4х=10,
х=10/4=2,5.
R1=2,5 см
R2=5·2,5=12,5 см.
- 23.09.2018 15:42