Знайти найменший кут чотирикутника якщо вони пропорційні числам 8,9,7 і 6
Пожаловаться
- 22.06.2018 06:13
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Сума кутів 4-кутника дор. 360 градусів
тож, сторони дор. 8х, 9х, 7х, 6х
маємо р-ня:
8х+9х+7х+6х=360
30х=360
х=12 градусів
Отже, найменший кут дор. 6×12=72
тож, сторони дор. 8х, 9х, 7х, 6х
маємо р-ня:
8х+9х+7х+6х=360
30х=360
х=12 градусів
Отже, найменший кут дор. 6×12=72
Пожаловаться
- 23.06.2018 01:59