Відстань від точки кола до кінців діаметра відносяться,як 3:4.Обчисліть відстань від цієї точки до діаметра,якщо радіус кола =25см
- 26.09.2018 16:31
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
(25+25) в квадраті=(3х) в квадраті+(4х) в квадраті
х =√100=10
3х=30 один катет
4х=40 другий катет
Відстань від точки до діаметра-висота
Висота= 3х*4х/2*R R=25
Висота=30*40/50=24
- 27.09.2018 07:28