Кут, між висотами, проведеними до бічних сторін рівнобедреного гострокутного трикутника дорівнює 40 градусів. Знайдіть кути трикутника.
- 01.05.2018 13:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Кут при вершині між рівними сторонами = 360-90-90-140=40
Кути при основі = 1/2 (180-40)=70
- 02.05.2018 12:10