Кут між діаметром кола АС і хордою СВ дорівнює 30 градусів. Знайдіть радіус кола якщо АВ= 4 см.
- 20.09.2018 23:09
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Отже радіус = 1/2 АС
Радіус= 1/2*(АВ/sin 30)=4
- 21.09.2018 13:01