На сторонах BC і CD паралелограма ABCD позначено відповідно точки E і F так що BE:EC=3:4 CF:FD=1:3. Виразіть вектор EF через вектори AB=a і AD=b
- 10.02.2018 04:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
СФ= -1/4 АВ = -1/4 а, то
ЕФ=ЕС+СФ=4/7 в -1/4 а.
Видповидь: ЕФ=в/7 -а/4 .
(Уси букви та буквосполучення - це вектори. Значок вектора не забудьте).
- 11.02.2018 05:41