Знайдіть на осі х точки, які віддалені від точки А(4;-2;3) на відстань 7. (Если можно, то объясните, пожалуйста)
- 16.05.2018 10:14
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Крок 1. Знайдемо УСИ точки, виддалени вид А на 7 одиниць (це сфера):
(х-4)²+(у+2)²+(z-3)²=49.
Крок 2. Знайдемо абсциси точок, виддалених вид А на 7 (знаючи, що ордината та апликата цих точок доривнюють нулю):
(х-4)²+(0+2)²+(0-3)²=49
(х-4)²+4+9=49
(х-4)²=36, тобто
х-4=6, х=10, звидси точка (10;0;0)
або
х-4=-6, х=-2, звидси точка (-2;0;0).
Видповидь:(10;0;0) и (-2;0;0).
- 17.05.2018 09:21