Знайдіть площу прямокутника якщо його периметр становит 80 см а відношення сторін дорівнує 2:3.
а)384 см в квадраті, б)254 см в квадраті, в) 184 см в квадраті, г) визначити неможливо.
- 27.09.2016 08:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
3k+2k+3k+2k=80
10k=80
k=80:10
k=8
Перша сторона = 8×2=16
Друга сторона=8×3=24
S=24×16=384
Відповідь: А
- 28.09.2016 03:34