Сума двох кутів трикутника = 130°. Знайти кути трикутника коли відомо що градусні міри 1 і 2 кутів відносяться як 7:6
- 03.11.2017 08:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Тогда 7х+6х=130°
13х=130°
Х=10
1 угол = 70°
2 угол=60°
3 угол = 180-130=50
- 04.11.2017 02:51