Точка перетину діагоналей трапеції ділить одну з діагоналей на відрізки довжиною
7см і 11см. Знайдіть основи трапеції , якщо їх різниця=16см
- 12.11.2017 15:49
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
49+х²+156=121+х
49+х²+156+121+х=0
х²+х+326=0
- 14.11.2017 00:46