У рівнобедреному трикутнику АВС з основою АС сума двох нерівних кутів дорівнює 166 градусів.Знайдіть усі кути цього трикутника. Розв`яжіть будьласка задачу.Буду вдячний вам
- 11.02.2018 05:40
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Оскільки АBC-рівнобедр то кут С=А=34
кут В=166-34=132
- 12.02.2018 06:41