Знайдіть кут А трикутника АВС, якщо кут В=80 градусів, кут С=25градусів
Допоможіть
- 19.09.2018 00:24
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Звідси,КутА+кутВ+кутС=180,тоді
кутА=180-(кутВ+кутС)=180-105=75градусів
- 20.09.2018 14:19