Один із кутів рівнобічної трапеції дорівнуює 60 градусів, бічна сторона - 18см, а сума основ - 50см. Знайдіть основи трапеції.
- 17.02.2017 21:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
на більшій основі висота відтинає відрізок = 18*cos 60=9
Тоді х+х+9+9=50
х=(50-18)/2
Менша основа = 16
Більша основа=16+9+9=34
- 18.02.2017 02:28