Скільки сторін має правильний многокутник, кут якого дорівнює 150°.
Розв'язання будь-ласка!!
- 27.12.2017 10:45
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
а= 180(n-2)/n
150=180(n-2)/n
180(n-2)=150n
180n-360=150n
180n-150n=360
30n=360
n=360:30
n=12
- 28.12.2017 16:12