Знайдіть висоту рівнобедреного трикутника, проведену до основи, якщо його бічна сторона та основа відповідно дорівнюють : 1)26см і 20см ; 2)17см і 16см ; 3)13см і 10см
- 27.02.2017 07:40
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) 676-100=576 ; √576=24 см
2)289-64=225; √225=25см
3)169-25= 144; √144=12 см
- 28.02.2017 23:43