Обчислити скалярний добуток векторів а та в:
а) |а|=4; |в|=3; кут (а;в)=60°
б) а (2;4), в (7;6)
- 07.09.2017 14:06
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
б) a*b= a1*b1+a2*b2= 2*4+7*6= 8+42=50
- 08.09.2017 16:08