Знайдіть перший член і різницю арифметичної прогресії, якщо а4=1,8, а7=0,6.
БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ!!!!!
- 13.07.2018 14:05
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
а4=а1+3д (д - різниця)
а7=а1+6д
1,8=а1+3д
0,6=а1+6д
ці два рівняння віднімаємо і буде: 1,2=-3д
д=-0,4
тоді це д підставляєш в будь-яке із цих рівняння 0,6=а1-2,4
0,6+2,4=а1
а1=3
- 14.07.2018 18:52