Дано вектори а (10;6), в (3;4). Знайдіть координати векторів:
а+в; а-в; 1дріб2 а+в
- 21.05.2018 12:03
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
сх = ах + вх = 10 + 3 = 13
су = ау + ву = 6 + 4 = 10
Ответ: с(13; 10)
2) р = а - в
рх = ах - вх = 10 - 3 = 7
су = ау - ву = 6 - 4 = 2
Ответ: р(7; 2)
3) е = 0,5а + в
ех = 0,5ах + вх = 5 + 3 = 8
еу = 0,5ау + ву = 3 + 4 = 7
Ответ: е(8; 7)
- 22.05.2018 23:35