Кут при вершині рівно деревного трикутника дорівнює 46 градусів. Знайдіть кути при основі цього трикутника?
- 27.06.2018 02:26
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
позначимо кут при основі через х
х+х+46=180
2х=180-46=134
х=134/2=67
Відповідь: кути при основі становлять 67° кожен
- 28.06.2018 15:39