Один із зовнішніх кутів трикутника дорівнює 150° . Знайдіть внутрішні кути , не суміжні з ним , якщо вони відносяться як 4:3
- 07.01.2018 08:36
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
4x + 3x + 30 = 180
7x = 150
x = 150/7 4x = 600/7 3x = 450/7
- 08.01.2018 02:01