ДУЖЕ СРОЧНО
бісектриса кута A прямокутника ABCD перетинає сторону BC у точці К. BK = 4см, KC = 8см. Знайдіть площу прямокутника
- 26.05.2018 10:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
⇒ΔАВК - равнобедренный.
ВА=ВК=4 см; ВС=4+8=12 см.
S=АВ*ВС=4*12=48 см² - это ответ.
- 27.05.2018 17:46