Пряму задано рівнянням 3х+4у+48=0. Знайти координати точок перетину прямої з осями координат ? Знайти периметр обмеженого осями крдинат і прямої ?
- 01.12.2017 06:03
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
x=0
3*0+4*y+48 = 0
y = -12
a₁(0;-12)
y=0
3*x+4*0+48 = 0
x = -16
a₂(-16;0)
расстояние a₁a₂
l = √(12²+16²) = √(144+256) = √400 = 20
Периметр треугольника
P = 12+16+20 = 48
- 02.12.2017 01:15