Чому дорівнює кут BAD чотирикутника ABCD, вписаного в коло, якщо кут ACD=37°, кут ADB=43°
- 04.10.2016 05:53
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
АСД=37 градусів, отже ВАД=180-37=143 градуси
АДС=43 градуси, отже АВС=180-43=137 градусів
Відповідь: 143 градуси, 137 градусів.
- 05.10.2016 14:07