Катети прямокутного трикутника відносяться як 1:5. Гіпотенуза дорівнює 2(корінь)26м. Знайти катети.
- 05.09.2017 19:51
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
х^2+25х^2=104
26х^2=104
х^2=4х=2
первый катет 2 м, второй 2×5 = 10 м.
^ - значок степент
- 07.09.2017 19:09