У прямокутному трикутнику гіпотенуза на 4 см менша від суми катетів. Один з катетів дорівнює 8 см. Знайдіть сторони трикутника
- 03.10.2016 15:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
a=8 см
a²+b²=c²
---
8+b=c+4
64+b²=c²
---
4+b=c
64+b²=(4+b)²
48-8b = 0
b = 6 см
c = 4+b = 10 см
- 04.10.2016 11:32