Знайдiть значення виразу, не користуючись таблицями i калькулятором
1) sin 18*/sin 162* 2) cos 18*/cos 162* 3) tg 18*/tg 162* 4) ctg 18*/ctg 162*
(* - градусы )
- 21.10.2016 11:10
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
cos(x) = -cos(180-x)
tg(x)=-tg(180-x)
ctg(x) = -ctg(180-x)
Итак
1) 1
2) -1
3) -1
4) -1
- 22.10.2016 19:59