Чому дорівнюють кути рівнобічної трапеції якщо різниця протилежних її кутів дорівнює 40°.Допоможіть срочно будьласка
- 22.07.2017 08:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
И разность противоположных углов равна разности соседних углов, тупого и острого.
А сумма соседних углов, тупого b и острого a равна 180°
b+a = 180
b-a = 40
---
сложим
2b = 220
b = 110°
a = 180-b = 180-110 = 70°
- 23.07.2017 07:54