Периметр рівнобедреного трикутника = 21 см . Його бічна сторона на 3 см менша від основи. Знайти сторони цього трикутника .
допоможіть, будь-ласка .
- 14.07.2018 03:48
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
х + 3 -боковая сторона
х + х + 3 + х + 3 =3х + 6 -периметр
3х + 6 = 21
3х = 15
х = 5 -это основание
х + 3 = 5 + 3 = 8 - это боковая сторона
- 15.07.2018 23:04