Знайти сторони рівнобедренного трикутника якщо його периметр =60см а бічна сторона відноситься до основи як 6 до 3
- 18.12.2016 05:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 2
Складемо рівняння:
6x + 6x +3x = 60.
15x=60
x=60/15
x=4
Отже, 1 частина - 4 см, тоді бічні сторони 6*4 = 24 см
Відповідь: Бічна сторона - 24 см
- 20.12.2016 10:12