Знайти площу трикутника, утвореного:
1) 3x-y-6=0. y=3 та вiссю оординат
2) 2x-y-4=0 x=-1 та вiссю абсцис
- 16.08.2018 10:28
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
3x=6+3
3x=9
x=3
2) 2*(-1)-y-4=0
-y=4+2
-y=6
y=-6
- 17.08.2018 19:36