Знайдіть висоту рівнобедреного трикутника, основа якого дорівнює 24 см, а бідна сторона - 13 см
- 25.07.2018 02:17
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Висота - це катет прямокутного трикутника.
(Стрілка і двійки, це до квадрату)
h^2= 13^2 - 12^2
h^2 = 169 - 144
h= √25
h= 5
- 26.07.2018 06:21