Сторони прямокутника відносяться як 1:2. Обчисліть периметр прямокутника, якщо різниця сторін дорівнює 9см
- 04.09.2016 11:46
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
2) 9*1=9 см ширина
3) 9*2=18 см ширина
4) (9+18)*2=54 см периметр
- 05.09.2016 10:29