У прямокутному трикутнику дано катети a і b. Знайдіть Гіпотенузу, якщо: 1) a = 3; b = 4
- 23.11.2017 00:20
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Следовательно, c^2=9+16=25, тогда c=5.
Ответ: 5.
- 24.11.2017 00:24