Визначити тип трикутника із сторонами 30см;40cm;50cm;Обясните пожалуйста)
Пожаловаться
- 06.07.2017 13:33
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Трикутник прямокутний, тому що якщо виконується теорема Піфагора (сума квадратів катетів дорівнює сума квадрату гіпотенузи) - то трикутник є прямокутним, якщо менше то трикутник гострий, більше тупий.
Тобто:
c^2 = a^2 + b^2 - прямий
c^2 < a^2 + b^2 - гострий
с^2 > a^2 + b^2 - тупий
Тобто:
c^2 = a^2 + b^2 - прямий
c^2 < a^2 + b^2 - гострий
с^2 > a^2 + b^2 - тупий
Пожаловаться
- 07.07.2017 14:10