Знайти площу трикутника,якщо його сторона 3см,а висота проведена до цієї сторони-7см
- 16.04.2017 03:39
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
1) 1/2 * 7 * 3 = 3,5 * 3 = 10,5 (кв.см)
Ответ: 10,5 кв.см - площадь Δ.
- 17.04.2017 22:44