Катет прямокутного трикутника відноситься до гіпотенузи як 5:13.Знайти периметр трикутника ,якщо його другий катет дорівнює 24 см.
- 26.08.2017 21:07
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
За теоремою Піфагора:
(5х)² + 24² = (13х)²
25х² + 576 = 169х²
144х² = 576
х² = 4
х = 2
Р = 5х + 24 + 13х = 18х + 24 = 36 + 24 = 60 см
Відповідь: 60 см
- 27.08.2017 01:44