Знайти площу рівнобедреного трикутника якщо його бічна сторона 2 см а кут при основі 30°
- 24.06.2017 14:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
S=1/2 * a*b*sina=1/2*2*2*√3/2=√3. Ответ: √3.
- 25.06.2017 12:52