Катети прямокутного трикутника дорівнюють 8 см. І 6 см. Обчислити висоту і медіана трикутника проведену з вершини прямого кута.
- 01.09.2016 23:52
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
По теоремі пифагора с^2=а^2+b^2
с^2=64+36=100
c=10
Mедіана, падаюча на гіпотенузу, дорівнює половині гіпотенузи
m=10/2=5
h=ab/c=8*6/10=4.8
- 02.09.2016 18:13