Памагите Памагите
1)Діагональ куба дорівнює 6 см . Знайти його об'єм
2)Площа основи конусу дорівнює 36 см2 , а його твірна - 10 см . Знайти бічну поверхню конуса .
3) Осьовим перетином циліндра є квадрат , площа якого дорівнює 16 см2. Знайти повну поверхню циліндр.
- 09.07.2018 05:38
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
d = a√3
6 = a√3
a = 6/√3 = 2√3 (см) - ребро куба
V = a³ = (2√3)³ = 8 · 3√3 = 24√3 (см³)
2)
Sосн. к. = πR²
36 = πR²
R² = 36/π
R = 6/√π
Sбок. кон. = πRl = π · 6/√π · 10 = 60√π (см²)
3)
Если осевое сечение цилиндра квадрат, то его высота равна диаметру основания. Т.е.
H = 2R = √16 = 4 см
Sпов. ц. = Sбок. + 2Sосн = 2πRH + 2πR² = 2πR(H + R) = 4π · 6 = 24 (см²)
- 01.01.1970 00:00