Сторони прямокутника відносяться , як 5:12 , а площа круга , описвного гавколо цього прямокутника , дорівнює 676 п. Знайдіть площу прямокутника
- 09.05.2017 00:16
- Геометрия
Ответы и объяснения 1
Rкр=1/2*BD
х-1 часть
AB=CD=5x
BC=AD=12x
BD=√(AB²+AD²)=√(25x²+144x²)=√(169x²)=13x
R=13x/2
S=πR²
169πx²/4=676π
x=√(676π:169π/4)=√(676π*4/169π)=√4*4=4
AB=5*4=20
BC=4*12=48
Sпрям=AB*BC=20*48=960см²
- 09.05.2017 10:46